PPS - POHŘEBNÍ SLUŽBA HRONOV - Oldřich Pich

logo-firmy

Zajišťujeme kompletní služby pohřební ve všech kostelích a smutečních obřadních síních, hřbitovní a kamenické práce pro Hronov, Velké Poříčí, Stárkov, Žďárky,  Vysokou Srbskou, Machov, Bezděkov a Polici nad Met.- kromě rozloučení ve smuteční síni (tu nelze pronajmout), ale náhradou je smuteční OS v Hronově pro občany Police ZDARMA. Po dohodě možnost sjednání pohřbu i u vás doma.

WWW stránky: www.pohrebnisluzba.nachodsko.com/

Kontakt: Telefon:+420 608380656
Telefon 2: +420 491481016
E-mail: ppshronov@seznam.cz

Adresa: náměstí ČSA 500
549 41 Hronov

Fotogalerie:

PPS-Pohřební-služba-Hronov-Oldřich-Pich-Logo
PPS-Pohřební-služba-Hronov-Oldřich-Pich-LogoPohřební služba, kraj: Královehradecký, město: Náchod

Vložit novou firmu
Zpět do výpisu sekce

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference