Pohřební služba nonstop

Kancelář Pohřební služba nonstop: Zlín

Mapa

mapa zobrazit adresu na mapě

Naše pohřební služba ve Zlíně se nachází na Kútech č. 3802 v budově Pozemního stavitelství, u budovy Rehabilitačního střediska. Od zastávky trolejbusu č. 2 nebo č. 8 je to asi 50 metrů. Autobusem č. 33 se dovezete na zastávku Benešovo nábřeží, vystoupíte a přejdete přes řeku. 

Kontakt: Nonstop linka: +420 800 12 12 11
Telefon:+420 774 823 903

Adresa: Kúty 3802
760 01 Zlín

Další možnosti z kraje:

Jozef Orgoník - Pohřební služba Vsetín

Zajišťujeme pohřby civilní i církevní, kremace i uložení do země, pohřby bez obřadů, převozy po celé ČR. Dále zajišťujeme květinové dary, převzetí oblečení pro zesnulé,tisk parte na počkání samozřejmostí, jednání na matrice a další formality s...

Karolinka, Vsetín


logo Pohřebnictví Graf®

Pohřebnictví Graf®

Pohřební služba s dlouholetými zkušenostmi a tradicí. Poskytujeme veškeré pohřební a hřbitovní služby. Během jediné návštěvy u nás zařídíte vše potřebné pro důstojné a pietní rozloučení s Vašimi blízkými. Zajišťujeme převozy zesnulých, tisk...

Valašské Meziříčí


Mohlo by Vás zajímat:Pohřební služba, kraj: Zlínský, město: Zlín (město)

Vložit novou firmu
Zpět do výpisu sekce

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference