Jozef Orgoník - Pohřební služba Vsetín

Kancelář Jozef Orgoník - Pohřební služba Vsetín: Karolinka

Zajišťujeme pohřby civilní i církevní, kremace i uložení do země, pohřby bez obřadů, převozy po celé ČR. Dále zajišťujeme květinové dary, převzetí oblečení pro zesnulé,tisk parte na počkání samozřejmostí, jednání na matrice a další formality s tím spojené.Bezplatná poradenská činnost jak postupovat při úmrtí a vše co souvisí s převozem a rozloučením. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, stálá služba soboty,neděle i svátky nepřetržitě 603 279 110. Naše služby jsou korektní, poskytované s etikou a úctou k pozůstalým i zesnulým.

Kontakt: Nonstop linka: +420 603 279 110
E-mail: kveta.svobodova@seznam.cz

Adresa: Slepá 32
Karolinka

Hlavní kancelář: Vsetín, Smetanova

Vložit novou firmu
Zpět do výpisu sekce

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference