Pohřební služba Helfi

Kancelář Pohřební služba Helfi: Praha 10 - Vršovice

logo-firmy

Pohřební služba poskytuje komplexní pohřební služby. Naším regionem působnosti je Praha a okolí, zajišťujeme převoz zesnulého odkudkoli v ČR i převoz zesnulého ze zahraničí.Pohřební služba Helfi, kancelář Praha 10 zajišťuje pohřby do země, kremace, církevní i civilní obřady.

WWW stránky: www.pohrebnisluzba-helfi.cz

Kontakt: Telefon:+420 602 210 601
E-mail: helfi@helfi.cz

Adresa: U vršovického hřbitova 1535/7
101 00 Praha 10 - Vršovice

Otevírací hodiny:
Pondělí: 8 - 15.30
Úterý: 8 - 15.30
Středa: 8 - 15.30
Čtvrtek: 8 - 15.30
Pátek: 8 - 15.30
Sobota:
Neděle:

Hlavní kancelář: Praha, Sokolská

Kanceláře: Praha 2, Na Slupi 17
Praha 4 - Krč, Vídeňská 812
Praha 6 - Břevnov, V.P. Čkalova 8 8
Praha 9, Freyova 235/7
Praha 3 -Žižkov, Kubelíkova 1031/53
Benešov u Prahy, Pražská 124Pohřební služba, kraj: Praha, město: Praha 10

Vložit novou firmu
Zpět do výpisu sekce
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference