Pohřební služba - České Budějovice

Hledáte spolehlivou pohřební službu v Českých Budějovicích? Pokud máte reference od známých, či dobrou osobní zkušenost, máte to jednodušší. A pokud ne - můžete si vybrat z adresáře pohřebních služeb a zjistěte si vše kolem pohřbu i v odborných článcích a poradně - i proto tu je Pohreb.cz. Výběrem pohřební služby v Českých Budějovicích to nekončí - následuje výběr pohřebního obřadu, parte, posledního místa odpočinku, následuje dědictví, atd. Přehledně jsme pro Vás připravili kontakty na pohřební služby v okolí města České Budějovice, odborné články i často využívanou poradnu. Doplňujeme i obřadní síně a pohřební kamenictví dostupné v okolí Budějovicí. Pracovníci Vám Vám rádi  pomohou s vyřízením potřebných formalit.  Na webu pohřební služby většinou nenajdete ceník služeb, zato při osobní návštěvě Vám jej samozřejmě předloží, včetně smuteční floristiky.  A dále pomohou i s pohřbem na splátky, církevním obřadu v kostele, či jakýmkoliv Vašim přáním dle obřadu, včetně vytištění parte a zajištění květinových darů.


Vložit novou firmu
Mapa ČR Hlavní město Praha Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj
Kraje: Vybraný kraj: Jihočeský kraj
Okresy: Vybraný okres: České Budějovice
Písek, Tábor, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Prachatice, Strakonice

Další velká města z okresu České Budějovice:
České Budějovice, Trhové Sviny


Toto jsou všechny pohřební služby - České Budějovice,sekce: pohřební služba. Pokud máte zájem, ať prioritně ověříme existenci dalších pohřebních služeb v Česských Budějovicích,, prosím napište na email info@pohreb.cz a v nejbližší době Vám odpovíme. Tým Pohřeb.cz.

Články

Úmrtí rodiče miminka, dítěte, či mladistvého

Úmrtí rodiče miminka, dítěte, či mladistvého V poslední době se množí případy, kdy zemře rodič v mladém věku a zanechá po sobě nezletilé děti. Co dělat v takovém případě? Tento článek je pokus o sepsání z pohledu autora nejdůležitějších tipů co dělat. Informace jsou bez záruky, zato dle nejlepšího s...

více

Dušičky 2021 - od války nepřibylo tolik mrtvých za rok jako od Dušiček 2020 do letošních. Jak ušetřit další desetitisíce lidí od předčasné smrti do dalších Dušiček?

Dnes, 2.11.2021, opět po roce slavíme Dušičky, vzpomínáme na naše zemřelé.  Kolik lidí, které jste osobně znali minimálně 10 let, zemřelo za posledních 365 dní? V mém případě je to 5 úmrtí. Nikdy jsem nezažil více úmrtí než od posledních dušiček. Možná jste na tom podobně. Také jste byli od poslední...

více

Poradna

Otázka - Dobrý večer, prosím o odpověď na naše trápení: Tatínek

Dobrý večer, prosím o odpověď na naše trápení: Tatínek daroval mně a sestře...

, V Čechách, Praha-východ
Odpověď

Právní účinky vkladu vlastnického práva na katastr nemovitostí nastávají ke...

, 06.04.2011

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference